Online Radyo Dinle, En Hit Radyoları Canlı Dinleyin.

Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Benzer Radyolar

Joy Türk

Uzun Yıllar İstanbul’da 89.0 frekansından LOKUM FM adıyla yayın yapan radyo 2003 yılında Joy Türk ismini almıştır. Türkiye’nin ilk aşk, sevgi, özlem ve sitem duygularının en iyi anlatıldığı Türkçe slow müzik radyosu olma özelliği ile kısa bir sürede ismini duyurmayı başarmış ve sektörde önemli bir yer edinmiştir.
Yalnızca İstanbul’da yayın yapmasına rağmen adını çok geniş kitlelere duyuran Joy Türk Türkiye’nin ilk slow müzik radyosudur.15 Mart 2011 tarihinde Radyo Mydonose’in ulusal yayın yaptığı frekanslarını kullanarak ulusal radyo olmuştur. Türkiye genelinde 22 farklı noktada yayına başlayan Joy Türk yatırımlarına devam ediyor. Joy Türk dinleyicileri en kısa zamanda Türkiye’nin daha fazla noktasında radyo üzerinden canlı dinleyebilecekler.
Joy Türk, kesintisiz internet ve uydu yayını ile dünyanın her yerinde dinlenirken, Digiturk 403. kanaldan da yayınına devam ediyor. Joy Türk dinleyerek çalınan şarkıları sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

(16%) (6%) (18%) (60%)

Joy Türk Hakkında Yapılan Yorumlar

  1. Neghat diyor ki:

    Hepinize tesekkurler. Cok güzel bir iş başardınız. Başarılarının devamine Allah diliyorum

  2. Elif Tükenmez diyor ki:

    çünkü gündüz insanlarlayız.bir şekilde gülüp,eğleniyoruz,ama gece olupta gökyüzü karanlığı örtünce yeryüzüne,işte ozaman kendimizle baş başa kalıyoruz.karanlık aslında bizim aydınlığımız oluyor.ya da,onu düşünmekten gece korkmuyoruz,gündüz farkederler diye.gece nasıl tüm ayıpları kapatıyorsa,onuda kapatıyor belki.onu düşünerek güç alıyor ve mutlu oluyoruz.aslında biz bu kalabalık şehirde kendi yanlızlığımızı yaşıyoruz.

Son Yorumlar

radyo dinle - radyo dinle - canlı radyo - radyo dinle - radyo dinle